bütün markaların ortak noktası

CİHAZLARINIZA YAPILAN HER TÜRLÜ MÜDAHALE HEM İŞÇİLİK HEMDE PARÇA OLARAK 1 YIL GARANTİLİ OLARAK YAPILMAKTADIR

merhaba İstanbul Anadolu yakasının bütün bölgelerine hizmet veren gülbahar teknik beyazeşya servisi yine buzdolap Servisi hizmeti konusunda da marka ve model gözetmeksizin garantisi bitmiş veya bir şekilde garanti dışı kalmış buzdolap larınıza teknik servis hizmeti alabiliceğiniz güvenilir ve kaliteli hizmet veren işinde uzman ekip arkadaşları ile çalışan yaptığı işin her zaman arkasında duran ve yine her yaptıgı işi garantili olarak yapan vergisini veren bir işletmedir gülbahar teknik olarak baba dan oğula halk arasında çekirdekten yetişme dediğimiz alanlarında uzman ekiplerimiz ile her geçen gün gelişen ve yenilenen teknoloji ye bağlı olarak kendimizi yenileyerek ve güncelleyerek sektörde 20 senedir sizinleyiz. İstanbul Anadolu Yakası nın tüm ilçelerine ve semtlerine aynı gün buzdolap servisi hizmetimiz mevcuttur. buzdolap Tamircisi veya buzdolap Ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz.

buzdolap Tamir  fiyatı konusun da En uygun fiyat alabileceğiniz ve bu uygun fiyatı kesinlikle kaliteden ödün vermeden  sizlere ulaştırmak için var gücümüzle gayret ediyoruz En Yakın buzdolap ustası  hızlı servis yapılır. Profesyonel hizmet .İstanbul’un en iyi buz dolap Servisi olarak  tüm hizmetlerimiz hem parça hem de işçilik olarak 1 yıl garantilidirAcil buzdolap Servisi için bizi buradan arayabilirsiniz.  

buz dolap servis hizmetimiz 09:00 – 22:00 saatleri arasında haftanın 7 günü geçerlidir. Whatsapp hattımız üzerinden buzdolabınızın resmini gönderebilir parça ve tamir hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sonradan çıkartılan sürpriz faturalara son.

gülbahar teknik buzdolap servisi

buzdolap makine servisi

buzdolabınız soğutmuyor ise yapmanız gereken en önemli şey ?

buzdolabının fişini çekmektir

bu konu da motorun uzun yıllar arıza yapmadan çalışabilmesi için çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. 

öncelikle arıza tespiti için evinize gelen usta motorun testlerini yapması gerekir 

motorun direk kendisine elektrik verilerek çalışıp çalışmadığı kontrol edilmeli 

buzdolap bloklaşma arızası ? 

ve yine çok basit bir arıza olan buzdolaplarında dinlenme esnasında meydana gelen buz erimesinin su kabına gitmesini sağlayan boru tesisatının tıkanması sonucu kaba gidemeyen suyun buz kütlesi haline gelerek bloklaşma oluşturarak buzdolabın hava kanallarının tıkanarak soğutmayı engellemesi sonucunda da motorunuz zarar göre bilir dikkat edilmesi gerekir.

buz dolap soğutmama sebebi bir çok şeyden olabilir ?

Buzdolap Sensör arızası ?

hatta en ufak şeyden bile buz dolap soğutmaya bilir bu sebeple çok dikkat edilmesi ve fişinin çekilmesi çok önemlidir. 

basit bir Buz dolap Sensör arızası motorunuzun yanmasına arızalanmasına sebep olur sensörler buz dolap da oluşan soğukluğu ana kart a iletip ana kartın ( motorun dinlenmesini sağlayan parçalardır. 

gülbahar teknik buzdolap servisi iletişim

GÜLBAHAR TEKNİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ

İstanbul buzdolap Servisi 

baba dan oğula halk arasında çekirdekten yetişme dediğimiz alanlarında uzman ekiplerimiz ile her geçen gün gelişen ve yenilenen teknoloji ye bağlı olarak kendimizi yenileyerek ve güncelleyerek sektörde 20 senedir sizinleyiz. İstanbul Anadolu Yakası nın tüm ilçelerine ve semtlerine aynı gün buzdolap servisi hizmetimiz mevcuttur. buzdolap Tamircisi veya buzdolap Ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz.

buzdolap Tamir  fiyatı

 En uygun fiyat alabileceğiniz ve bu uygun fiyatı kesinlikle kaliteden ödün vermeden  sizlere ulaştırmak için var gücümüzle gayret ediyoruz 

En Yakın buzdolap ustası

 Profesyonel hizmet .İstanbul’un en iyi buzdolap Servisi olarak  tüm hizmetlerimiz hem parça hemde işçilik olarak 1 yıl garantilidir.  

Acil buzdolap Servisi için bizi buradan arayabilirsiniz.  

buzdolap servis hizmetimiz 09:00 – 22:00 saatleri arasında haftanın 7 günü geçerlidir. Whatsapp hattımız üzerinden buzdolabınızın resmini gönderebilir parça ve tamir hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sonradan çıkartılan sürpriz faturalara son.

gülbahar teknik beyazeşya servisi

çamaşır makina servisi

En İyi  Buzdolabı Servis hizmetini sizlere ulaştırmak için buradayız